LEKCE

Bistro anatomy nabízí rozmanitou škálu pohybových lekcí a kurzů. Jeho dveře jsou otevřené dospělým, dětem i dospělými s dětmi.

Pokud se chcete protáhnout a dobít baterky, přijďte na jógu ke snídani nebo k obědu. Jestliže potřebujete načerpat energii po práci a vyčistit si hlavu, vyzkoušejte lekce ashtanga jógy s meditací nebo plynulou vinyasa jógu. Nebo jste spíš dobrodruzi a hledáte nové výzvy? Potom pro vás budou to pravé lekce akrobacie na kruhu a šále (aerial hoop, aerial silks, aerial yoga, fly joga).

  Jde o skvělý způsob, jak si vyzkoušet vzdušný tanec s kapkou adrenalinu a pocitu
beztíže. Pro páry a kamarády máme lekce párové akrobacie.

Na své si u nás přijdou i vaše děti. V jakém kroužku by nejlépe začaly rozvíjet své vlohy? Vyzkoušejte jogínky, kde si děti osvojí balanční pozice, naučí se správně dýchat a vnímat vlastní pohyb. Skvěle nasměrovanou energií je
kondiční posilování, aby se vaše děti nemusely strachovat, že ještě neumí stojku nebo provaz, pohyb je totiž od toho, aby vás bavil, ne stresoval.

Dalšími pestrými kurzy jsou akrobacie na kruhu a šátku pro děti.  Akrobatická jóga pro rodiče s dětmi je perfektní způsob, jak budovat a prohlubovat váš vzájemný vztah. Nabízíme také individuální lekce a pohybové lekce pro děti s mentálním postižením.

Akrobacie
Yoga
Lekce pro děti
Online lekce

REFERENCE

"Z naší strany jsme byli s vystoupením na festivalu Mendel knows velmi spokojení! Návštěvníkům se to také velmi líbilo. "
Sun Drive Communications, s.r.o.
"...Návštěvníci si nadšeně vyzkoušeli různé cviky z párové akrobacie a se zájmem se od mladých instruktorů dozvěděli o přínosech, které toto cvičení přináší. Jsme moc rádi, že takovéto mladé a nadějné projekty podporují náš festival."
festival Mezi ploty
Karla Melichnová
"V rámci firemního pobytu v Krkonoších se nám Bistro Anatomy postaralo o každodenní ranní yogu. Maximální spokojenost všech, dokonce se lektorce podařilo vzbudit zájem o tento pohyb i v jedincích, u kterých jsme to rozhodně nečekali. Mohu jedině doporučit, uvažujeme také o pravidelných lekcích yogy v naší kanceláři."
Pražírna kávy, Rebelbean s.r.o.
" Děkuji Bistro Anatomy Pohybová laboratoř za velmi vstřícnou spolupráci a vystoupení na akci Srpnové odpoledne v Lužánkách. Párová akrobacie přivedla na Srpnové odpoledne zájemce o protažení těla a užití si společného pohybu v páru. Věřím, že se tato aktivita nemalou měrou podílela na celkové milé a usměvavé atmosféře akce. Těšíme se na další ročník a doufám v opakování skvělé spolupráce."
Vitalvibe s.r.o.
Martina Kaiprová
Přejít nahoru