deti akrobacie na kruhu aerial hoop brno

AKROBACIE NA ZÁVĚSNÉM KRUHU (AERIAL HOOP)

Vhodné pro děti od 5 let.
Se vzdušnou akrobacií může začít opravdu každý. I děti. Díky úplně jednoduchým trikům na kruh vylezou i ti, kteří mají jinak ke sportu daleko.
Základní sezení v kruhu zpevňuje postavu a posiluje celé tělo. Na lekcích se naučíme několik způsobů, jak vylézt na akrobatický kruh, a také základní triky
– sestavy na něm. Důraz je kladen i na divadelnost, pohybový výraz a v neposlední řadě pro děti důležitou hravost.

AKROBACIE NA ŠÁTKU (FLY JOGA, AKROBACIE V SÍTI)

V hravém těle hravý duch! Cílem akrobacie na šátku je posílit celé tělo. Velice efektivní způsob jak děti zabavit a přitom vybudovat pevný základ, díky kterému předcházime ranným problémům s bolestmi zad.  Pokud si děti již takto brzy osvojí techniky pro rozvoj vlastního zdraví, relaxaci a snižování vnitřního napětí, projdou budoucími životními výzvami s větší lehkostí.

detska akrobacie fly yoga joga v siti aerial silks
akrobacie pro deti kouzky brno

KONDIČKA PRO DĚTI

Tréninky všestranné pohybové, silové a kondiční přípravy pro děti od 3 do 12 let. Rozdělení do dvou skupin.
Základními stavebními kameny našeho programu jsou bezpečnost a pestrost.
Pracovat budeme s gymnastikou i jógou, naučíme se například placky, šňůry, stojky, hvězdy nebo kotouly. Zapojíme cviky dynamické i statické, silové, vytrvalostní i výbušné. Absence tělesné výchovy ve školách dětem
nepomáhá, proto jim pomůžeme my 🙂

CIRKUS PRO DĚTI

Chcete, aby vaše dítě věnovalo čas pohybu a aby se naučilo správně pracovat se svým tělem? Chcete předcházet případným problémům zapříčiněným špatnou chůzí a nesprávným držením těla?
Rádi byste, aby se vaše dítě naučilo vystupovat na veřejnosti a zbavilo se studu a trémy? Aby se naučilo klíčovat řeč těla a umělo s ní pracovat? To vše si může osvojit u nás v Bistru anatomy na kroužku s názvem Cirkus pro děti.
Lekce, která obohacuje klasický dramatický kroužek o pohybové dovednosti.

akrobacie pro deti krouzky brno
IMG_0041

POHYB PRO DĚTI S AUTISMEM CVIČIT MŮŽE KAŽDÝ!

LEKCE jógy,  akrobatické jógy pro rodiče a děti s PAS (poruchou autistického spektra) a s mentální retardací 1.–2. stupně.
Nabízíme lekce pro děti s postižením – děti, které nemají téměř žádnou možnost docházet na pohybové lekce, děti, které pohyb potřebují stejně jako my ostatní „zdraví“. 
Kurzy zaměřené na komplexní posílení a protažení celého těla.

Pro sportující i úplné začátečníky s důrazem na zdravý fyzický rozvoj dětí Důraz je kladen na individualitu a trpělivost a pro každý kurz máme připravenou zásobu cviků, které budeme pravidelně opakovat, aby byl pohyb
pro děti pochopitelný a účinný.

Pokud znáte někoho s tímto postižením, budeme rádi za sdílení
tohoto kurzu.
Děkujeme za spolupráci! 🙂

REGISTACE NA KURZY MŮŽETE PROVÁDĚT TAKÉ PŘES EMAIL

Další lekce:

Přejít nahoru