IMG_0699
yoga ke snídani (1)

YOGA K SNÍDANI

Jak jsi na tom s ranním vstáváním? Je to dřina? Nevzdávej to! Bude to tvrdá práce, ale my do toho jdeme s tebou! Brzká jóga posiluje celý organismus a podporuje metabolismus. Stačí pár pozdravů slunci a den začne s dobrou
náladou. Základem jsou i rehabilitační pozice.

YOGA K OBĚDU

Polední lekce jógy s možností objednávky oběda přímo do studia. Protáhneš se, uvolníš si trapézy, záda i zápěstí, nabereš dech a s úsměvem na tváři můžeš pokračovat v práci.

yoga k obedu
yoga k obědu
yoga joga brno

YOGA PROGRESS

Lekce zaměřeny na konkrétní části těla a jejich posílení či protažení, kompenzace přetěžovaných oblastí.
Yoga jako doplňkové cvičení pro všechny kdo se aktivně pohybují a sport je pro ně jako nedílná součást života.
 
Pro pohybově aktivní, sportovce, skejťáky, surfaře
Předcházení zranění při sportech, udržování se v kondici.
Práce s tělem i myslí aneb jak posunout výkon na další úroveň.

YOGA ELIXÍR

Speciálně pro všechny 🙂. Důležité jako prevence bolesti zad, mobilizace kloubů. Důraz kladen na práci s HSS-hlubokým stabilizačním systémem. Sestava se proměňuje, ale střed těla zůstává zpevněný, pohyb následuje plynutí dechu a pozornost se přesunuje kousek po kousku po celém těle. Důraz kladen na individuální přístup. Každý přichází kvůli něčemu jinému a pro něco jiného. Ukážeme vám, jak se dostat do základních a posléze i pokročilých pozic. Důležité je najít si správný směr a dech. Pokud vám nějaká pozice nedělá dobře, vynecháte ji. Pokud vás něco pobolívá, dovedu vás do relaxační pozice. Základem jsou i rehabilitační pozice. 

Yoga vinyasa v Brně
Ashtanga yoga vinyasa v Brně

ASHTANGA VINYASA

Class based on ashtanga vinyasa style uses strong supportive breath to deepen the practice. This class pumps up our breath, increases stability,
flexibility, and strength. Series of asanas is intercalated by vinyasa. Through practice we shift attention towards our minds. By use of guided meditation we regenerate our bodies and find a new space within us.

YOGA RESTORING BODY AND MIND

This practice is based on listening to the needs of your body, you go only as deep as you want to go and dive. Focus on recovery of your body, release all the tension, imbalances or even pain. Search harmony within yourself. 

yoga v neděli
yoga pro těhotné

YOGA 2V1 - PRO TĚHOTNÉ

V těhotenství bychom svému tělu měly věnovat zvláštní pozornost, přece jen už nejde jenom o nás, jsme teď dva. 🙂
Při těhotenské józe se bezpečně protáhneme, posílíme potřebné svaly a necháme odpočinout namáhaným částem těla. A co je nejdůležitější, oddechneme si od každodenního shonu, vyčistíme si hlavu a získáme chvilku, kterou můžeme věnovat jenom samy sobě a miminku. 

YOGA V ŠÁTKU- s hlavou v oblacích

Létání v síti tě má odtrhnout od země a vyvolat v tobě pocit, že se vznášíš na obláčku. Lekce v síti zahrnují příjemné protažení, posílení a uvolnění obratlů bez zatížení na zemi. Součástí každé lekce jsou i obrácené pozice hlavou dolů. V našem studiu nabízíme akrobacii v šátku ve formě open class i jako uzavřený kurz.  Možná znáte i pod názvem Fly yoga nebo Antigravity yoga.

joga v šátku fly yoga antigravity brno
yoga pro začátečníky brno

ZDRAVÉ A FUNKČNÍ TĚLO

Určeno pro všechny, kteří nikdy yogu necvičili, již poněkolikáté začínají a pořád v tom nemají jasno, a také třeba mají bolesti zad. V naší pohybové laboratoři respektujeme fyziologii a anatomii našeho těla! A proto apelujeme na správné postavení, držení těla a  dokončování pozic. 
Kurz probíhá v komorní skupině do 10 osob, zaručíme tak individuální přístup každého účastníka.

MAMIYOGA

Yoga pro maminky s přítomností dětí od 1,5 roku
Ideální řešení pro maminky na mateřské dovolené, které chtějí cvičit yogu a nemají hlídání. Během lekce se snažíme zapojit do pohybu i děti.

Věnujeme se po těhotenství a porodu oslabeným místům na těle (PD a pánev, kyčel, střed těla, hrudník a jeho otevření).
Naučíte se správným pohybovým stereotypům, které se naučíme zapojit do každodenních aktivit.

mami yoga

Další lekce:

Přejít nahoru