Lektoři

DOROTA

Dorka je lektorkou a zakladatelkou pohybové laboratoře Bistra anatomy, které provozuje svobodný a neotřelý způsob pohybu. Od raného dětství je obklopena a spjata s rozmanitostí pohybu. Propojením a kombinací těchto aktivit vzniklo pohybové studio BISTRO ANATOMY.

KRISTÝNA

Kristýna propadla józe a východní filosofii. Plně se zapálila především pro aštanga jógu a vyučování jejího stylu aštanga vinyása. Jde o dynamický styl cvičení pro silnější a odhodlané povahy.

INDIVIDUALITA – PRAXE – PŘÁTELSTVÍ – POHODLÍ 

Jsme studio pro vaše/naše zasycení. Jsme pohybová laboratoř pro malé, velké, tenké. Pro široké, modré, bílé. Pro děti, rodiče, studenty i dospělé. Pro lidi s tělesným i mentálním postižením.

Bistro anatomy:

  • je místo, kde své tělo posílíte, uzdravíte a proberete k životu.
  • vám pomůže dosáhnout cíle, za kterým míříte, a změny, kterou pocítíte navenek i uvnitř.
  • nejede na kvantitu, obejde se bez přecpaného sálu, dává přednost individualitě

Proč Bistro?

Jde o propojení pohybu s dobrým jídlem ve spolupráci s My Kitchen, Rebelbean , Piknik box.

Rozhodujete se, jestli jít cvičit a mít hlad, nebo cvičení vynechat a dát si něco dobrého? My vám zajistíme obojí. Jídlo je to, co chceme. Pohyb je to, co potřebujeme. Prostor obsáhne lekce a kurzy jógy, akrobacie, akrobacie na šálách a kruzích, pohybového divadla i tance. Nabídneme vám besedy a
semináře, divadelní představení nebo šicí dílnu. Můžeš si to u nás nekombinovat jak v bistru, prostě podle vlastní chuti!
Myšlenka pohybové platformy Bistro anatomy se zrodila v roce 2015 a tento název zpočátku sloužil pro pohybovou složku jedné disciplíny, ACRO GYMNASTIKY.

Čím jsme jedineční?

Zejména v přístupu k vám, kteří navštěvujete naše lekce, workshopy a akce. Snažíme se budovat pohybovou laboratoř, o kterou se můžete opřít celým tělem. Prostor, kde se nebudete cítit stísněně a zároveň opuštěně v davu dalších cvičenců. Místo, kde se můžete volně nadechnout.
Naším cílem je individuální přístup a dlouhodobá spolupráce, chceme vás nasměrovat při hledání vlastní cesty a praxe v pohybu.
Zakládáme si na kurzech s nízkým počtem uchazečů, což u nás znamená 4 – 12 osob.
Chceme naše klienty co nejlépe poznat a od základu s nimi pracovat na jejich krůčcích s ohledem na disbalance, individuální možnosti, přání a touhy.

Kudy k nám?

MOMENTÁLNĚ HLEDÁME NOVÝ PROSTOR. OD ZÁŘÍ JSME V NOVÉM.

Poskytujeme:

Kurzy, masáže, zvýhodněné permanentky, workshopy a pobyty

 

Přejít nahoru