parova-akrobacie

PÁROVÁ AKROBACIE

Přijď se s námi vrhnout do létání a objevit své skryté možnosti. Zdolej výzvu a překonej svůj strach! Je to úžasný pocit. Je to vášeň, láska, komunikace a psychická relaxace.
Důvěra – uvolnění – posílení. Zahrnuty pozice také z Acroyogy.

AKROBACIE V ŠÁTKU - s hlavou v oblacích

Létání v šátku tě má odtrhnout od země a vyvolat v tobě pocit, že se vznášíš na obláčku. Lekce v šátku zahrnují příjemné protažení, posílení a uvolnění obratlů bez zatížení na zemi. Součástí každé lekce jsou i obrácené pozice hlavou dolů. V našem studiu nabízíme akrobacii v šátku ve formě open class i jako uzavřený kurz. (Tuto disciplínu možná znáte také pod názvem Aerial yoga, Fly yoga, Antigravity yoga nebo jako Joga v síti)

yoga v šátku, aerial yoga, akrobacie v síti brno, antigravity yoga
aerial hoop, akrobacie na kruhu brno, schola artist, decadance

AKROBACIE NA KRUHU / AERIAL HOOP

Akrobacie na závěsném kruhu (Aerial hoop) pochází z cirkusového prostředí. Jedná se o náročnou disciplínu, která umělecky ztvárňuje netradiční vzdušnou akrobacii propojenou s dynamickými prvky.

AKROBACIE NA ŠÁLE / AERIAL SILKS

Akrobatický tanec na vzdušných šálách (aerial silks), který je také známý jako vzdušná akrobacie či stuhy. Aerial Silks je kombinací sportu a tance. Jedná se o novocirkusový umělecký tanec jednoho nebo více tanečníků, ve kterém se kombinují flexibilní i silové prvky na šálách.

akro saly
IMG_9916

AKROBATICKÁ YOGA PRO RODIČE S DĚTMI

Pojďme společně zlepšit koordinaci, navnímat své tělo a zvýšit svoji sílu. Tyto kurzy jógy s prvky párové akrobacie pro děti jsou vhodné pro dívky i chlapce od 3 do 12 let.
Během lekce cvičí rodiče i děti. Propojení, komunikace, hravost, radost.
Kurzy se zaměřují na komplexní posílení a protažení celého těla, jsou určené pro všechny děti bez rozdílu fyzické kondice, pro sportující i úplné začátečníky, a kladou důraz na zdravý fyzický rozvoj dětí.
Jde o spojení kreativního vnímání pohybu a funkcí těla pro děti, které potřebují upevnit správné držení těla.

Další lekce:

Přejít nahoru