FAQ

Nevíte kudy-kam? Zkoukněte pár rychlých otázek a odpovědí.

JAK SE REZERVUJI NA LEKCI?

FOTO POSTUP:
1. jděte na náš web a klikněte na „ROZVRH“
2. přihlašte se nebo zaregistrujte do rez. systému
(buď vyplněním registraci nebo se přihlásím přes email či facebook). INFORMACE O REGISTRACI VÁM DORAZÍ NA EMAIL.
 
3. vyhledejte v našem rozvrhu vámi požadovanou lekci a  pro rezervaci lekce klikněte na „1lekce“ / „celý kurz“
3. Uplatníte svůj kredit či benefit kartu. Pokud ještě nemáte dobitý kredit zvolíte „Dobít kredit“. Platba je možná přes platební bránu nebo převodem na účet- kdy zadáváte variabilní symbol vaší rezervace. 
 
4. JUCHÚÚ! Je to doma a těšíme se na setkání u jogy či akrobacie! ❤
 

Jak se připravit na yogu v šátku a akrobacii na kruhách?

Odzlatit se, odstříbřit se. Tedy sundat veškeré ostré předměty a ponožky na nožky.

Cože jóga se snídaní?

Ano, u nás si vás opravdu hýčkáme. Pokud chcete i posnídat, přijďte o 10 min dřív na lekci a připravte si svoje snídaňové menu. (obilná kaše, ořechy, suché plody, ovoce ,kafe, čaj). A po lekci si tu připravenou mňamku zblajzneme.

Bude ještě v rozvrhu yoga k obědu s obědem?

Ano, ale dočasně jsme museli tuto naší spešl nabídku omezit. Restaurace Mykitchen byla uzavřena. Jen co najdeme vhodnou alternativu, zase se možnost zakoupení obědů k lekci objeví v našem rozvrhu.

Přechod pouze na kreditní systém?

Chceme aby pro vás byl náš rezervační systém přehlednější. Platnost stávajících permanentek vám bude nahrána jako „KREDIT“. Všechny rezervované lekce se vám nyní budou strhávat z vašich zakoupených kreditů. (viz ceník)

Jak se mohu rezervovat na lekci?

Klikněte na odkaz Rezervační systém.  Zaregistrujte se nebo přihlaste. V systému se můžete poprvé přihlásit bez dobitého kreditu. Částku můžete zaplatit přes platební bránu nebo v hotovosti u nás ve studiu.

Nechci se registrovat, je to problém?

Není, jen nebudete mít možnost rezervovat si místo na lekci. Můžete přijít jen tak, nemůžeme Vám však zaručit, že lekce nebude obsazena. Navíc v případě náhlého zrušení lekce nebudete o této skutečnosti informováni.

Provedl(-a) jsem registraci, ale nemohu se do systému přihlásit!

Do e-mailu Vám po zadání nacionálů měla přijít zpráva obsahující aktivační odkaz, který je potřeba prokliknout. Pozor,email se může zatoulat i do složky SPAM. Ověřuje se tím platnost e-mailové adresy a zároveň tím částečně zabráníme zbytečné duplicitě uživatelů v systému. Pokud mail od nás i přes to nenajdete, neváhejte nás kontaktovat.

Kdy se mohu rezervovat na lekci?

Na lekce se dá standardně přihlásit i půl hodiny před lekcí, pokud je na lekci volné místo. Vyjma uzavřených kurzů.

Možnost přidat se do právě probíhajícího kurzu?

Ano. Možné po telefonické domluvě.

Jaké jsou storno podmínky rezervace?

Storno podmínky jsou popsány v Pravidlech rezervačního systému na stránkách Rezervačního systému.V kostce řečeno: odhlásit bez penalizace (celý částka bude vrácena) se dá vždy 4 hodiny před začátkem lekce. V případě, že se odhlásíte po tomto čase, bude Vám účtován storno poplatek ve výši sta procent z ceny lekce.

Jak si dobiji kredit?

Převodem na účet (č.ú.2800312896/2010) nebo přes platební bránu, lze platit i hotově u nás ve studiu.

!!! Nezapomínejte na variabilní symbol. Do popisu pro příjemce prosím uveďte Vaši emailovou adresu!!! Předejde tak tím případným problémům při dobíjení kreditu.

Jak funguje kreditní systém?

Každý uživatel může mít na svém účtě „jakékoliv“ množství kreditu (1 kredit = 1,- Kč). Z tohoto kreditu pak může hradit jednotlivé lekce (tím, že se na lekci rezervuje), mimořádné lekce nebo workshopy (pokud bude kredit dostatečný)

Proč se registrovat?

Registrace je nutná k rezervaci vašeho místa na jakékoliv lekci, nebo workshopy, který se u nás v Bistru anatomy konají. Registrace je jednoduchá a rychlá a věříme, že ušetří mnoho času nám i vám.

Co při registraci potřebuji?

Pro registraci si prosím připravte nezbytné informace, které po vás systém bude vyžadovat. Konkrétně vaše jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mail.

Přejít nahoru